Piczo

Log in!
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
Back To Home Page
shkruja poezi
shkruaj poezi

Nov 23 2012 06:21 pm
Fillimi i librit te semimaturanteve eshte
fillimi i vitit shkollore,
kurse mbarimi i atij libri eshte nata e semimatures

Nov 23 2012 06:18 pm
4vite shpejt kaluan sikur te ishin 4net

Nov 11 2012 01:48 pm
lulet e vjeshtes po thahen shoket e shoqet po ndahen shum vite te gezuar shum vite duke u pare erdhi dita per tu ndar                                                                                                                                                                                    

Oct 16 2012 11:57 am
pikoj loti ra nqarshi laftumir moj shoqeri

Aug 31 2012 07:23 am
SHKOJ PER TE MOS U KTHYER

me mbeten keto shkrime
ashtu siq i shkruaja
e prisja mesuesin
te vije nga spitali

ate dit te tmerrshme
ti mesues na le
ishte dita e fundit
qe ishe me ne

me ditar ne dor
lamtumir na the
ishte dita e findit
qe ishe me ne

ishe ne zemrat tona
ishe i lidhur per ne
edhe pse i vdekur
nxenes prap na ke

ne kosoven ton
lindin shum trima
dhe mesuesi jon
mesuesi jon nga klina

E SHKRUAJTUR NGA LUMTURIE KRYEZIU NE BASHKPUNIM ME MIRJETE RACIN

KUSHTUAR MESUESIT NGA KLINA ISA RACIT

Aug 30 2012 12:16 pm
17 SHKURTI KOSOVA   REPUBLIK
qkan keto male qe buqasin
q kan keta njerez qe therrasin  
q ka kosova qe kendon

q ka prishtina qe vallezon
qfar feste esht kjo vall
a mos esht kjo fest e rrall
pavarsia ne kosov u shpall

engjujt sot jan zgju nga varret
tuj thith ajrin e liris
sot jan gezu fushat dhe malet
per kete dit te pavarsis

trim shqipetar baca ADEM
qov bre burr e thirre zanin
thirr deqanin e drenicen
prizerenin e mitrovicen

thirr suhareken e gjakoven
pejen e fushkosoven
SHQIPERIN dhe qamerin
thuaj se sot kemi nje gezim

vellezer dhe motra
festoni kete dit
se me shum mall e kemi prit
ofshamat tona dhe shekujt te kan lodh per pe te pa te pavarur ty kosov

E SHKRUAJTUR NGA LUMTURIE KRYEZIU NE BASHKPUNIM ME MIRJETA RACIN


Aug 15 2012 07:10 pm
do te ndahemi nga shkolla filloreee

Jul 6 2012 02:10 pm
<<<<<FUNDI gjithmone eshte FILLIMI i ri>>>>>

Jun 15 2012 02:41 pm
<3Dua dhe fat të mirë në semimaturantat<3

Jun 15 2012 01:23 pm
Nuk e dime si iken vitet
Keshtu si pa e kuptuar
Minuta, na u duken ditet
Qe ne shkoll kemi kaluar.
8-vjet iken si era
Tani jemi “Semi Maturante”
Do kalojne shume vite te tjera
Dhe s'do i harrojme ato banka.
Vala e jetes do ta ndaj
pa meshir kete shoqeri
Kujtimet tona do ti mbajne
Vetem disa fotografi. . . . :((:(,,,,,:'((:'(((.... ♥ !!`````By: JetkO

Jun 15 2012 11:06 am
BFF:lule,mupko,cila,mine,time,vejda,nabi,vule,time,bili,lejna,ceti,isa,afan,bini,suad,budi,amir.VIIIb valmira,azra,besmira,sumeja,behare,anifezira,alketa,fatime,enisa,besmir,samir,ensar,jetmir,besaar.VIIIc
ilmije,linda,sevxhane,armira,jetmire,rexhije,ardita,hikmete,zeqije,sumeja,tuba,mevlan,isamil,jusuf,denis,gezim,ardit,bekim,senat,ajdin,adis.VIIIa
SEMIMATURANT SI NE KUR ZDO KENI HAHAHIIIII......

Jun 15 2012 10:56 am
"Miqesia eshte shume me shume se nje fjale e thejshte,mund te tentosh per ta pershkruar,por vetem koha do ti jap kuptimin e drejte." NUK JU HAROJ KUR KUJTIMET GJITHMON TEK UNE DO TE MBESIN....

Jun 9 2012 08:54 pm
JU UROJ SUKSESE ne te ardhemen e VIII1   dhe sh.f ibe-palikuqa me semimaturantet e ri dhe shpresoj se do te jen me te mirsjellshem se ne hehe

Jun 9 2012 08:49 pm
fjala FUND perbehet prej 4 shkrojave por vret zemeren e secillit njeri e sidomos te MATURANTEVE

Jun 9 2012 10:43 am
aktive sdo te mund te jem edhe endres me te bukur fundij i vjen

Jun 9 2012 09:41 am
qdo fillim e ka fundin e vetneve sonte fundi po na pret sdo tna bashkoj me shtatori

Jun 9 2012 09:38 am
vu pershendes me gjith zemer shoqet e mija dhe mos mendonij se asnjeher sdo te ju haroj celja

Jun 9 2012 09:37 am
nuk mund ta bind veten se me nuk jam pjes e shkolles ibe palikuqja

Jun 7 2012 09:02 pm
Nje shoqni shum e miir:
E pa harrushme kurr nuk:
Do tjuv harroj::::p:p:p
9/2 gjithmon ma e mira   ::
Ishte::::: ilov you 9/2
pershendesiim 9/1
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
MeeLii

Jun 7 2012 08:51 pm
‎9 vjet sa 1 dit sa shpejt pom doken qe kan shku :(
9 vjet kenum bashk qetashti krejt ka perfundu :(
9 vjet me 1 shoqni qe kurr njet sko me harru :S
9 vjet tasht u bonen ndahum krejt tu perqafu :S        
ju   pershendes : granit   , liridon , blend ,landrit florant, taulant , hasan , ilir , festim , laurant , larat , granit.A., ndriqim,, arben . ujvar ,festin . fitanete , arnis, gentian, albion , etj

Jun 7 2012 04:59 pm
ju dua shkolla ime ju dua jeta ime,ju dua gjithqka imja   jjuu duaa shoket dhe shoqet e mija fortesa, agnesa ,lola, bina ,tina, lina ,ana,erblin,melja ,hamiti ,niti.....e shum te tjer DO TE ME MUNGONI

Jun 7 2012 01:46 pm
ju dua _ era_alba_jasa_arba_badja_lona_meli_rina|_niti_ceni_labi_jeni mat mirt   (kl 9 *  

Jun 7 2012 01:43 pm
Unn Taaassh Pee Mbyyllii Veeqq Mee Niii Fjjal
Peer Krejt Juuve Nzemer Unne Komm Maallll XI1 XI2..


Beessaa

Jun 6 2012 03:52 pm
Jeta bosh do te jet kur kjo miqesi te mbaroj Nata finale erdhi dhe ate askush se mendoj .. I miss all my best friennds

Jun 6 2012 07:52 am
Lamtumir shkolla fillore do te shihemi me te mir qe nje dit te jemi mir :( I'll miss all my best friends
I love my best friendsss

Jun 4 2012 10:12 pm
mu kujtohet ajo dit si sot .kur shkum shkoll mu regjistruu ishim femij . e ajo dit ish nje dit e veqant per ne.. festen e abetares kur ekem festuu   nuk e dii sa shpejt i erdh fundiii shkolles fillore . spo muj as me besuu qe veq edhe 2 dit edhe ne mbramje me shkuu me vallzuu e mos mu ndal . se sa lot tash jan tum dal . shpeshh jena hanger me shoqni shpeshh jena rreh .. shpesh arsimtart i kem fyy , po kur u ardh puna te nota i kem lodh a bon ni 2 arsimtar mema qit nditar po kto kujtime sharrohen , jane momente gzimi e nfund pikllimi...iloveyou IX-2    

Jun 4 2012 12:23 pm
Shoqeria qe ka qen 9 vite bashkk tashh po ndahet :S.

  By : Dianna .

Jun 3 2012 04:24 pm
Juv duaa : Besiana ,Agon,Lindon , Albulen,Diellz,Shaban,Drin,Shpend Mentor ,Imer , Lindrit Flakron,Endrit Bjondin , Vjos ,Qendres, Yllk ,Gres ,Ridvan , Etj ....

  SeMiMaTuRaNtA ♥ IX-1-2
  Ju Pershendes Por Do Më   Mungoni <3 .

  By: Dianna .

Jun 2 2012 11:26 am
dikur do ta dua dike por asnjeher si dike dikur

Jun 1 2012 05:00 pm
sen nuk pata per me shkru po deshta   me persendet klasen 9\2 i du shum .
    na kan mbet edhe do dit te shkreta,
musa ,enesa,dafy,sunai,elma,drita,enver,gzim bleona ,rajmonda ejt ju du shum


          SeMi MaTuRaNtat

May 31 2012 03:01 pm
9 vite se bashku kaluan 9 vite shum endrra jetuan e tash ato per 1 nat perfunduan
i love you lola liza nita linda brikki cata tulja daffy xona tina i love you   shummm shum nga bena

May 31 2012 12:33 pm
Poezia për ketë vit kemi plot! A e mendoni fundi erdhi kemi me qaj me lot! Semimaturant: Alketa Zira Besmir Azra Anife Fatime Samir Valmira Enisa Jetmir Besmire Sumeje Behare Besar Ensar Edona.... Ju dua VIIIC my class by: Axi

May 31 2012 12:18 pm
JABADABADU KEMI MARU TUI MSU HAHAH

May 30 2012 04:31 pm
Dy zemra lindin
Dy zemra qeshin
Dy zemra qajne
Dy zemra vdesin

May 29 2012 04:25 pm
Jabadabaduu e meki teepru sduhet mo me msu semimaturen me festu

May 27 2012 05:47 pm
100 vjet po te jetoj
gjithmon me mall do tju kujtoj
100 plag do ti perballoj
vatem qe ju mos t'ju harroj

ne ZEMER ju kam ne ZEMER ju mbaj
gjdo dhembje pa ju do ta perballoj

lamtumir SHKOLL lamtumir SHOQERI
pa ju s'kam   gezim pa ju s'kam rini

May 27 2012 11:15 am
Jabaabaduu e kena tepruu s'duhet mo me msuu Semi maturen me festu :P

May 25 2012 01:32 pm
Ju duuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaa
VIIIb.
by bili

May 25 2012 01:29 pm
semimaturantet:Hava,Mjaftime,Alejna,Sebil,Time,Nabila,Ruvejda,jasmine,Jesira,Minibe,Luljeta,Asret,Isa,Arbin,Afan,Amir,Suad,Demir,Besim.
The best classss
ju dua
by bili

May 23 2012 09:13 am
Vyshket lulja ne Dollap , Semi matura po vjen me vrapp <3

May 23 2012 09:11 am
Ndarja jon po behet nje gabim , Zemrat tona qajn hidhriim !

May 20 2012 03:15 pm
I   love you e IX-1

May 15 2012 08:38 pm
kete tem e hapa mbase edhe une kete vit jam semi maturant edhe disa dit na ndaj nga mbremja e matures

May 8 2012 03:15 pm
I LOVE YOU SO MUCH SEMI MATURANATET E FORTESES LOVE LOVE LOVE LOVE
<3<3

May 2 2012 03:53 pm
Edhe pas 1Witi kur ppLhuru i harreses te na ket mbuLuar.ju gjithmon do te jeni engjujt e mi te preferuar.I wiill newer Let you go.:S ♥♥
Persshheenndesim Semimmaturantet e Forteeses.IX-2.IX-1(L)

May 2 2012 01:52 pm
Ix-2

May 1 2012 08:44 am
mendo e kujto fjalen e fundit me thuaj se me do

Apr 30 2012 05:00 pm
Shpejtt Dot vin ditet e Shtatorin..
Gjethet Vyshken   Bie Shi   :/
Klasen Ton Qe shumm E DEshtem ...
Tash Vin Semimaturant Te ri ... :/Fortess <3 <3

Apr 30 2012 04:54 pm
Fjala E fundit e veshtir...
Mir   U Pafshim The Lamtumir ... :S:S  
SEMIMATURANTAAA     2011-2012 <333

Apr 30 2012 04:41 pm
Shpejt Kaluan ditet e shkolles ...
Veqq Kujtime na kaan mbett..:(
Nentee Vitee Shpejt Kaluan...
Sikur tishin Nentee Net....:(


N'klasen Ton Me Shoqen Time ..
Ma Sdot Jemm N'banken ee Vjeter...:::(
SemimaturanTT   Me kurr S'dot Behemi ..
Tash Fillon Krejt Nje jett Tjeter ..:((SEMIMATURANTAAAA     FORTES   I Love Youuu   <3 <3Previous | next >>